Gåvoset med kulspetspenna och anteckningsbok

Gåvoset med kulspetspenna och anteckningsbok

342.00 kr

Elegant anteckningsbok och en läderklädd kulspetspenna

Skicka prisförfrågan Beställ nu

Order blir aldrig bindande innan du mottagit slutgiltigt pris samt bildskiss via mail och fått tillfälle att godkänna dessa. Denna prisförfrågan är ej orderbindande!

[]
1 Step 1
Prisförfrågan
AntalVälj vilket antal du vill få pris på.
FärgAnge vilken färg på varan som önskas.
MärkningAnge önskad typ av märkning. Tryck, brodyr, samt hur många färger det är i loggan/trycket.
TryckplaceringAnge önskad placering av trycket/trycken.
Önskat lev. datum
TryckfilGår även bra att maila in tryckfil vid ett senare tillfälle.
Bläddra ...
Mobilnummer
Rabattkod
Previous
Next

Order blir aldrig bindande innan du mottagit slutgiltigt pris samt bildskiss via mail och fått tillfälle att godkänna dessa. Denna beställning är ej orderbindande!

[[[["field20","contains",""]],[["show_fields","field25,field21,field23,field24,field28,field34"]],"and"]]
1 Step 1
Beställning
Namn
Företag
Adress
Postnr.
Ort

Leveransadress

Namn
Adress
Postnr.
Ort

Mobilnummer
AntalVälj vilket antal du vill få pris på.
FärgAnge vilken färg på varan som önskas.
MärkningAnge önskad typ av märkning. Tryck, brodyr, samt hur många färger det är i loggan/trycket.
TryckplaceringAnge önskad placering av trycket/trycken.
Önskat lev. datum
TryckfilGår även bra att maila in tryckfil vid ett senare tillfälle.
Bläddra ...
Rabattkod
Previous
Next

Gåvoset med kulspetspenna och anteckningsbok

Lyxigt! En anteckningsbok i fickformat (med exklusivt designat imitationsläder) kombineras med en läderklädd kulspetspenna. Levereras i en presentförpackning (se sista bilden). Anteckningsboken har 20 sidor.

Färger: Svart/silver
Material: Metall och imitationsläder
Mått inkl. förpackning: 19,50 x 4,30 x 15,20 cm
Max tryckstorlek: 110 X 60 mm (presentförpackningen) 55 X 70 mm (anteckningsboken) 45 X 6 mm (pennan)
Artikelnummer: 10613300 pf

Antal:12550
100
Pris/st377368353342
Tampotryck: Tryckpris/Färg5,605,604,803,75
Screentryck: Tryckpris/Färg13,0113,0110,807,50
Prägling/värmeprägling20,2120,2115,2011,25
Lasergravyr13,0113,019,606,95
Doming10,8010,8010,8010,80
Digital sticker6665,63
 

Startkostnad 395:- per tryckfärg.

Brodyr/Doming: Startkostnad: 595:-

Innan order blir bindande får ni alltid en prisoffert samt bildskiss för godkännande via mail.
Standard leveranstid 2-3 veckor från och med godkänd bildskiss. Priser exklusive moms.

 

 

Frågor? Kontakta oss Ställ en fråga om produkten

Kategori: , , , ,

Brand: .
Varumärken:
Brands
Julgåvor

KONTAKTA OSS IDAG!

TS Reklam