Parker Jotter kulspetspenna Bond Street

Parker Jotter kulspetspenna Bond Street

98.50 kr

Denna robusta penna har producerats i över 60 år, ett starkt kvalitetstecken!

Skicka prisförfrågan Beställ nu

Order blir aldrig bindande innan du mottagit slutgiltigt pris samt bildskiss via mail och fått tillfälle att godkänna dessa. Denna prisförfrågan är ej orderbindande!

[]
1 Step 1
Prisförfrågan
AntalVälj vilket antal du vill få pris på.
FärgAnge vilken färg på varan som önskas.
MärkningAnge önskad typ av märkning. Tryck, brodyr, samt hur många färger det är i loggan/trycket.
TryckplaceringAnge önskad placering av trycket/trycken.
Önskat lev. datum
TryckfilGår även bra att maila in tryckfil vid ett senare tillfälle.
Bläddra ...
Mobilnummer
Rabattkod
Previous
Next

Order blir aldrig bindande innan du mottagit slutgiltigt pris samt bildskiss via mail och fått tillfälle att godkänna dessa. Denna beställning är ej orderbindande!

[[[["field20","contains",""]],[["show_fields","field25,field21,field23,field24,field28,field34"]],"and"]]
1 Step 1
Beställning
Namn
Företag
Adress
Postnr.
Ort

Leveransadress

Namn
Adress
Postnr.
Ort

Mobilnummer
AntalVälj vilket antal du vill få pris på.
FärgAnge vilken färg på varan som önskas.
MärkningAnge önskad typ av märkning. Tryck, brodyr, samt hur många färger det är i loggan/trycket.
TryckplaceringAnge önskad placering av trycket/trycken.
Önskat lev. datum
TryckfilGår även bra att maila in tryckfil vid ett senare tillfälle.
Bläddra ...
Rabattkod
Previous
Next

Parker Jotter kulspetspenna Bond Street

Jotter är en av Parkers mer välkända pennor som har gjort kunder nöjda under många årtionden. Dess metalliska färger ger en elegant känsla. Tack vare sin distinkta form fortsätter Jotter vara en av Parkers populäraste pennor och har t.om. blivit lite av en designikon. Levereras i Parker presentförpackning.


Material:
Metall
Färger:
Röd, Blå, Koppar, Marinblå, Svart
Vikt:
15 g
Längd: 
12,50 cm
Max tryckstorlek:
45 X 6 mm

Alla färger har egna artikelnummer:

Röd/silver: Pf 10684000
Blå/silver: Pf 10684300
Koppar: Pf 10684400
Marinblå/silver: Pf 10684100
Svart/silver: Pf 10683800

Antal25100250500
Pris/st123.50108103.5098.50
Lasergravyr9,545,094,273,99
Tryckpris/färg4,102,752,202,07

 

Startkostnad 395:- per tryckfärg
Startkostnad 395:- Lasergravyr
Innan order blir bindande får ni alltid en prisoffert samt bildskiss för godkännande via mail.

Standard leveranstid 2-3 veckor från och med godkänd bildskiss och slutgiltig order. Priser exklusive moms.

Frågor? Kontakta oss Ställ en fråga om produkten

Kategori: , ,

Brand: .
Varumärken:
Brands
Julgåvor

KONTAKTA OSS IDAG!

TS Reklam